Krótki 4 minutowy film, przedstawiający wniosek na temat najczęstszego problemu związanego z realizacją celu. Podczas filmu, zobaczysz też ćwiczenie związane z tym tematem.

 

“W zasadzie największym problemem u osób, które wyznaczają sobie cele jest to, że nie patrzą na ten cel. Mimo, że ustalają sobie cele, mają marzenia, wiedzą czego chcą – to jak robimy ustawienia, w ogóle się na to nie patrzą. Dalej są z rodziną, dalej są w swoich żalach, dalej są w przeszłości, w ogóle nie wiadomo gdzie. W ogóle nie patrzą na ten cel.
Czasami patrzą na ten cel, ale są jeszcze jakieś przeszkody. Bardzo często ten cel woła: „halo, no weź mnie, jestem tu dla Ciebie, bierz mnie, zobacz”.
Zróbmy sobie teraz takie ćwiczenie, macie jakieś marzenie? Każdy z Was ma jakiś obraz tego. Pokażcie ręką, gdzie w ciele, czy wokół siebie, czy w jakim kierunku go macie, gdzie go macie. Na której godzinie? I w jakiej odległości?
No więc najkorzystniej jest mieć go na dwunastej godzinie. Jak ktoś nie ma, to niech sobie na dwunastą przesunie te swoje plany i marzenia.
Jak to kiedyś kota zapytano jak to jest z tym szczęściem. Na co kot:”szczęścia nie gonię, szczęście jest jak mój ogon – tam gdzie ja idę ono podąża za mną”.
Umieśćcie swoje cele na dwunastej. I też nie tak blisko.
I tak od razu zapytam: czy ten cel to jest twoje dziecko? Nie, traktuj go jak swoje dziecko.
Dobrze jest też, żeby cel nie przysłaniał całego świata. W pewnej odległości musi być, żebyśmy mogli oddychać, żeby było też miejsce dla rodziny, żeby było miejsce na inne sfery życia.
Jak on jest w pewnej odległości, to wiemy, że jeszcze tego nie ma i się motywujemy. Jakie jest ryzyko bycia w asocjacji, że już to mam? Mogę zapomnieć, że jeszcze tego nie mam. Motywacja spada.
Ja kiedyś tak otworzyłam szafę i myślę, gdzie jest ta sukienka, którą sobie uszyłam, taka ładna. I znalazłam – w postacie materiału. Taką miałam wizję, tak już ją widziałam, już w niej wychodziłam i w ogóle,  naprawdę uwierzyłam, że już ją uszyłam. I zdziwiona byłam, że ona jest jeszcze w postaci materiału. I wtedy uznałam, że ta perspektywa dysocjacji ma swoje zalety.”

 

Zapisy na bezpłatny wykład

Przychodzę z osobą towarzyszącą

Zapisując się, zgadzam się z polityką prywatności (zgodną z RODO).

Zostałeś z powodzeniem zapisany

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera

W związku z tym, że niektóre nasze wiadomości trafiają do spamu, zachęcamy do podania nr. telefonu. 
(wysyłamy informacje raz na miesiąc)


Dziękujemy za zapis

Odbierz prezent

Odbierz prezent

Zostaw swój adres e-mail, żebym mógł Ci wysłać serie fragmentów wykładów Ewy Mikołajczak.
Dziękujemy.

Zapis na retransmisje wykładu

5 marca na Twoją skrzynkę pocztową i telefon przyjdzie wiadomość o terminach retransmisji wykładu.Zapis udał się pomyślnie

Odbierz prezent

Odbierz prezent

Zostaw swój adres e-mail, żebym mógł Ci wysłać serie fragmentów wykładów Ewy Mikołajczak.
Dziękujemy.

Odbierz prezent

Odbierz prezent

Zostaw swój adres e-mail, żebym mógł Ci wysłać 30 min wykład Ewy Mikołajczak.
Dziękujemy.

Adres:

2. Wybierz opcje:

3. Twoje dane:


Abonament obejmuje:

  • Choroba jako posłaniec duszy
  • Ręce, które liczą
  • Bogini, w każdej kobiece (podkast)
  • Co 2 tygodnie kolejne materiały

?Abonamnet Premium dodatkowo obejmuje: 

  • Co miesiąc Kurs Inteligencji emocjonalnej
  • Co miesiąc Związkowe (r)ewolucje!

Dziękujemy