„W Olsztynie na cudownej konferencji baba Fest będę prowadzić mały warsztat Kobiecencje. Jest to część większej serii warsztatów wyjazdowych, dwudniowych, dotyczących tego co w nas kobietach gra i co nami kobietami ale też mężczyznami bo wiadomo w każdym mężczyźnie jest ta kobieca część zwana animą. Więc co i kto nam w duszy gra.

A co to za postacie właśnie nami mogą w naszej duszy grać?A a no te, które dobrze znamy z bajek czy ze szkoły z literatury cz sztuki, mianowicie postacie typowe. Na pewno każdy słyszał o Artemidzie – gdzie bogini łowów i księżyca, Atenie bogini mądrości, Hestii, Herze – bogini małżeństwa, Hestii – duchowej westalce domowego ogniska.

A także Demeter- archetypowa matka czy Persona – córka. No i przez niektórych szczególnie lubiana przez niektórych nie lubiana od dosyć kontrowersyjnej reputacji – Afrodyta.

Chcemy czy nie chcemy typy nami rządzą dopóki sobie ich nie uświadomi w sobie i zaprzyjaźnimy nie rozpoczynamy w sobie a wtedy my możemy używać ich jako programów czy też właśnie aplikacji służących do osiągnięcia pewnych celów, Żeby one nam służyły naprawdę w pełni potrzebujemy przede wszystkim poznać i rozpoznać w sobie. Każdy z tych typów ma swoje jasne i ciemne strony tak jak Atena

świetna strategia, bardzo intelektualna, siedząca cały czas w głowie, genialna – to bardzo dobry program jeżeli chcemy napisać pracę naukową, czy zdobyć dobre stanowisko karierę zrobić trochę gorzej jeżeli Atena rządzi w naszych relacjach z bliskimi – czy jako żona czy jako matka. Dlaczego?

Dlatego, że Atena ma słabą pewną stronę mianowicie zimne serce i każda z tych naszych wewnętrznych bogiń ma swoją ciemną i jasną stronę. Warto je poznać, warto je rozpoznać w sobie. Kiedy w jakich obszarach warto skorzystać z usług której bogini.

A kiedy i w jakiej obszary, nie wpuszczać tych że Bogiń. Oczywiście też postacie w ciągu całego życia rozwijają się i trochę przyjmują inną postać ale o tym właśnie będzie na warsztatach

Zapraszamy

Zapisy na bezpłatny wykład

Przychodzę z osobą towarzyszącą

Zapisując się, zgadzam się z polityką prywatności (zgodną z RODO).

Zostałeś z powodzeniem zapisany

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera

W związku z tym, że niektóre nasze wiadomości trafiają do spamu, zachęcamy do podania nr. telefonu. 
(wysyłamy informacje raz na miesiąc)


Dziękujemy za zapis

Odbierz prezent

Odbierz prezent

Zostaw swój adres e-mail, żebym mógł Ci wysłać serie fragmentów wykładów Ewy Mikołajczak.
Dziękujemy.

Zapis na retransmisje wykładu

5 marca na Twoją skrzynkę pocztową i telefon przyjdzie wiadomość o terminach retransmisji wykładu.Zapis udał się pomyślnie

Odbierz prezent

Odbierz prezent

Zostaw swój adres e-mail, żebym mógł Ci wysłać serie fragmentów wykładów Ewy Mikołajczak.
Dziękujemy.

Odbierz prezent

Odbierz prezent

Zostaw swój adres e-mail, żebym mógł Ci wysłać 30 min wykład Ewy Mikołajczak.
Dziękujemy.

Adres:

2. Wybierz opcje:

3. Twoje dane:


Abonament obejmuje:

  • Choroba jako posłaniec duszy
  • Ręce, które liczą
  • Bogini, w każdej kobiece (podkast)
  • Co 2 tygodnie kolejne materiały

?Abonamnet Premium dodatkowo obejmuje: 

  • Co miesiąc Kurs Inteligencji emocjonalnej
  • Co miesiąc Związkowe (r)ewolucje!

Dziękujemy