„W Olsztynie na cudownej konferencji baba Fest będę prowadzić mały warsztat Kobiecencje. Jest to część większej serii warsztatów wyjazdowych, dwudniowych, dotyczących tego co w nas kobietach gra i co nami kobietami ale też mężczyznami bo wiadomo w każdym mężczyźnie jest ta kobieca część zwana animą. Więc co i kto nam w duszy gra.

A co to za postacie właśnie nami mogą w naszej duszy grać?A a no te, które dobrze znamy z bajek czy ze szkoły z literatury cz sztuki, mianowicie postacie typowe. Na pewno każdy słyszał o Artemidzie – gdzie bogini łowów i księżyca, Atenie bogini mądrości, Hestii, Herze – bogini małżeństwa, Hestii – duchowej westalce domowego ogniska.

A także Demeter- archetypowa matka czy Persona – córka. No i przez niektórych szczególnie lubiana przez niektórych nie lubiana od dosyć kontrowersyjnej reputacji – Afrodyta.

Chcemy czy nie chcemy typy nami rządzą dopóki sobie ich nie uświadomi w sobie i zaprzyjaźnimy nie rozpoczynamy w sobie a wtedy my możemy używać ich jako programów czy też właśnie aplikacji służących do osiągnięcia pewnych celów, Żeby one nam służyły naprawdę w pełni potrzebujemy przede wszystkim poznać i rozpoznać w sobie. Każdy z tych typów ma swoje jasne i ciemne strony tak jak Atena

świetna strategia, bardzo intelektualna, siedząca cały czas w głowie, genialna – to bardzo dobry program jeżeli chcemy napisać pracę naukową, czy zdobyć dobre stanowisko karierę zrobić trochę gorzej jeżeli Atena rządzi w naszych relacjach z bliskimi – czy jako żona czy jako matka. Dlaczego?

Dlatego, że Atena ma słabą pewną stronę mianowicie zimne serce i każda z tych naszych wewnętrznych bogiń ma swoją ciemną i jasną stronę. Warto je poznać, warto je rozpoznać w sobie. Kiedy w jakich obszarach warto skorzystać z usług której bogini.

A kiedy i w jakiej obszary, nie wpuszczać tych że Bogiń. Oczywiście też postacie w ciągu całego życia rozwijają się i trochę przyjmują inną postać ale o tym właśnie będzie na warsztatach

Zapraszamy