Obejrzyj 1 odcinek video:

Jak zyskać witalność, spokój i pewność siebie, a także jak uwolnić się od niechcianych uczuć i nawyków pracując z ciałem i oddechem

Jeszcze  100 wejść bezpłatnych 

Zapraszamy 30 minutowy wykładu Ewy Mikołajczak,
terapeutki z 33 letnim doświadczeniem.

[contact-form-7 id=”3597″ title=”Zapisy na wykład retransmisja_copy”]

Prowadząca Ewa Mikołajczak

Warsztat poprowadzi Ewa Mikołajczak. Ewa jest doświadczoną terapeutką, trenerem Pracy z Oddechem, od kilkudziesięciu lat prowadzi ustawienia rodzinne wg. Berta Helingera. 33 lata doświadczenia w zawodzie.  Od 2002 roku prowadzi regularne, indywidualne i grupowe sesje oddechowe i warsztaty.

Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne, Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You).
Nauczycielka Jogi. Instruktorka cheroterapii. Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States.
Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji.