Rozwój osobisty, ustawienia rodzinne, terapia indywidualna 881 440 214

Jacek: 606 538 138Ewa: 881 440 214,

sesja oddechowa z muzyką

12 listopada, 10 grudnia
Toruń, Ajanta Szosa  Chełmińska 238  g. 17:00 – 21:00

“Jak zyskiwać witalność, spokój i pewność siebie, pracując nad swoimi emocjami po przez oddech i pracę z ciałem.”

To już  12 listopada, zrobisz  dla siebie coś naprawdę dobrego – uwolnisz się od napięć fizycznych, emocjonalnych i mentalnych. Oczyścisz ciało, umysł i duszę czyli CUD, którym JESTEŚ.

Dla kogo jest ta sesja:


Dla wszystkich, którzy poczuli, że w swojej wędrówce przez życie gdzieś utknęli i dla tych, którzy potrzebują uzdrowienia lub inspiracji.
Każdy, niezależnie od zaawansowania i własnej kondycji, może uczestniczyć w zajęciach i uzyskać efekty na swoją miarę. Zapraszamy także odwiedzających nasze miasto.

Co możesz uzyskasz podczas sesji:

  • Uwolnisz swoją życiową energię, użytą wcześniej na podtrzymywanie blokad, traum, niewyrażoncyh emocji do kreowania dobrostanu, zdrowia, szczęścia, spełniania marzeń, realizowania celów, cieszenia się życiem.
  • Zrelaksujesz się i odpoczniesz przy dźwiękach gongu, a w twoim ciele zaczną krążyć hormony szczęścia czyli endorfiny i oksytocyna.
  • Przeżyjesz ciekawe rozwojowe i artystyczne doświadczenie.
  • Poznasz podobnych do siebie wrażliwych o dobrym sercu ludzi.

Dlaczego to działa:

Pewnie zauważyłaś/zauważyłeś sytuacje, kiedy oddech jest cięższy niż zwykle, a w naszym ciele czujesz ucisk, czasem nawet ból. Pewnie znasz też stan kiedy czujesz się lekko  i wszystko wokół cieszy i czujesz spokój.
W pierwszym przypadku czujesz się jak w więzieniu, w drugim czujesz wolność.

Można przeczytać wiele książek, filmów na Youtube, przeprowadzić wiele rozmów z mądrymi osobami – uzyskać dzięki temu potrzebną inspirację i nastawienie jednak rozwiązać swoje problemy i uzyskać dobre samopoczucie można dopiero zwracając się ku ciału i emocjom, a najbardziej ku temu, łączy ciało i serce, materię i ducha czyli ODDECH.

ODDECH i DŹWIĘK współpracujące ze sobą w harmonii przywracają OBECNOŚĆ w ciele, ktora właśnie jest kluczem uzdrowienia.

Zapisy

Cena 50 zł Szybki kontakt:
Jacek: 606 538 138,
Ewa: 881 440 214

Aktualności

Prowadząca Ewa Mikołajczak

Warsztat poprowadzi Ewa Mikołajczak. Ewa jest doświadczonym trenerem Pracy z Oddechem. Od 2002 roku prowadzi regularne, indywidualne i grupowe sesje oddechowe i warsztaty.
W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne, Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You).
Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji.

Jacek Wiktor –  Zagra na gongach tybetańskich i instrumentach archaicznych. Nieprzypadkowe, dotykające duszy dżwięki gongu wspomogą Twój proces. Dźwięki gongu działają jak masaż na poziomie komórkowym, działają często w sposób zdrowotny. Gry na gongach uczył się od Sławka Sówki i Don Conreaux. Wielokrotnie uczestniczył w warsztatach Taketiny Reinhard Flatischler i innych muzyków.

Ustawienia rodzinne:

Oprócz warsztatów Vibreath, w tym samym dniu odbywają się warsztaty Ustawień Rodzinnych (kliknij aby przeczytać więcej). Dla uczestników ustawień (praca własna) mamy 50% zniżkę na sesję Vibreath.

Harmonogram:

Piątek
18:00 – 20:00
Mały Koncert na gongach i wykład z Ewą Mikołajczak (wstęp bezpłatny)

Sobota 

11:00 – 17:00 – Warsztat tematyczny
18:00 – 20:00 – sesja indywidualna z Ewą Mikołajczak

Niedziela
11:00 – 17:00
Warsztat ustawień rodzinnych
18:00 – 21:00 Warsztat – sesja oddechowa z kąpielą w dźwiękach gongów

Liczba miejsc jest ograniczona, jeżeli chcesz mieć zagwarantowane swoje uczestnictwo, kup bilet.
Sesja oddechowa – 50 PLN

Ustawienia – praca własna 300 PLN (z sesją Vibreath 325PLN)
Ustawienia – obserwator 100 PLN

Lokalizacja: Toruń (dokładny adres podamy w ciągu kilku dni)

Zapraszamy do zapisów poniżej lub do kontaktu:
Jacek 606 538 138,
Ewa 881 440 214

Zarezerwuj miejsce na warsztat lub skontaktuj się


Ilość wolnych miejsc: 20 osób, 16 osób

Wypełnij formularz lub zadzwoń lub wyślij nam sms z poniższymi danymi.Zapisy na bezpłatny wykładZostałeś z powodzeniem zapisany