Nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów
szkoleń i warsztatów
na wideo i audio Ewy Mikołajczak 

Obejrzyj materiały filmowe takich warsztatów jak „W butach Hermesa”, „Lekki rodzic” kurs inteligencji emocjonalnej i wiele innych. 

Bogini w każdej Kobiecie (Audio)

Odkryj i poznaj swoje kobiece oblicza odpowiedz sobie na najtrudniejsze pytania:

Rodzina czy kariera? Spełnienie się w związku czy w pojedynkę? Macierzyństwo – czy dla mnie? Smakowanie życia czy oddanie się duchowości? Dziewczyna, kobieta, matka, córka, siostra, kochanka,  żona – które role są mi najbliższe, z którymi najtrudniej?

Choroba jako posłaniec duszy

Co powoduje, że chorujemy, kiedy chorujemy, jak to się dzieje, że pewne choroby dziedziczymy albo nie dziedziczymy?

 Hellinger mówi, że choroba jest połańcem. Kiedy odbierzesz wiadomość, odczytasz ją, choroba przestaje być potrzebna. Na tym warsztacie będziemy poszukiwać tych wiadomości i odkrywać przesłanie, jakie nam przynoszą choroby, żeby uwolnić nas od ich ciężaru.

Dogadaj się z facetem

Skorzystaj z potężnej i dostępnej wszystkim ludziom wiedzy budowanej przez wieki naszej zachodniej kultury rozwinięte przez Carla Gustava Junga.

Poznaj charakterystykę męskich archetypów: Zeus, Apollo, Ares, Hermes, Hefajstos, Posejdon, Eros, Dionizos i wiele innych.
W jaki sposób komunikują się osoby noszące te wzorce, jak wygląda Twoja relacja z nimi, jakimi wartościami się kierują, jakie problemy mogą ujawniać się między Wami i jak je rozwiązywać

Kurs Inteligencji emocjonalnej i Intuicji

inspirujący, zabawny, niezwykle odkrywczy warsztat, dzięki któremu uzyskasz dodatkowe zdolności w temacie inteligencji emocjonalnej i intuicji

 Hellinger mówi, że choroba jest połańcem. Kiedy odbierzesz wiadomość, odczytasz ją, choroba przestaje być potrzebna. Na tym warsztacie będziemy poszukiwać tych wiadomości i odkrywać przesłanie, jakie nam przynoszą choroby, żeby uwolnić nas od ich ciężaru.

Aktualnie są dostępne 2 odcinku Kursu Inteligencji emocjonalnej. Co 2 tygodnie kolejne!

 

Związkowe (r)ewolucje

Pełen humoru inspirujący warsztat w rewolucyjnej formule.

Zapraszamy pary!
Co chciałbyś, aby Twój partner wiedział, ale nie możesz mu tego powiedzieć osobiście? (bo to np. nie działa)

Zapraszamy singli!
Chciałabyś, chciałbyś kogoś spotkać, ale z jakiś powodów to się nie udaję? Chcesz sprawdzić, czy osoba którą spotykasz ma potencjał stanąć w roli partnera?

Lat doświadczenia

Przeprowadzonych warsztatów

Uczestników

Filmów

Kilka słów o Ewie Mikołajczak

Ewa jest doświadczoną i certyfikowaną terapeutką, trenerem i couchem. Od 2002 roku prowadzi regularne terapie indywidualne, indywidualne i grupowe sesje oddechowe, warsztaty i ustawienia.

  • W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath.
  • Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem),
  • Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne, Analityczna praca z oddechem),
  • Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You).
  • Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States.
  • Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach