Dwudniowy warsztat prowadzi Ewa Mikołajczak

9-10 Grudnia Toruń, Centrum Rozwoju Ajanta ul. Szosa Chełmińska 238 Telefon: 606 538 138

Harmonogram warsztatu

8.XII Piątek 19:00-21:00 Promocyjny wykład i koncert (opcja) 9.XII Sobota 11:00-17:00 Dzień 1 10.XII Niedziela 11:00-17:00 Dzień 2             Niedziela 18:00 – 21:00 Vibreath (opcja)

Przetestuj Chcesz się przekonać? Zapraszamy na jazdę próbną. Przyjdź na bezpłatny wykład w piątek na 19:00

“Harmonia przy stole”

 Poznaj i doświadcz zaskakująco skutecznej metody, dzięki której uzyskasz lepsze relacje z rodziną, bliższą i dalszą, na  święta i cały rok. Spełnij swoje marzenia o szczęśliwych Świętach Bożego Narodzenia.

   Tak, jestem zdecydowany na warsztat (2 dni)

Kilka słów o prowadzącej

Warsztat poprowadzi Ewa Mikołajczak. 33 letnie doświadczenie jako nauczyciel i trener. Ewa jest doświadczonym terapeutą, trenerem Pracy z Oddechem i Prowadzącym ustawienia od 2002 roku. Prowadzi regularnie, indywidualne i grupowe sesje oddechowe i warsztaty.
Ewa to certyfikowany nauczyciel i trener. W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne (Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You). Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji.

Szczęśliwe Święta, to największe marzenie dla większości z nas. Życzymy sobie wesołych, pogodnych świąt.

Jak to jednak jest, że tak dużo osób, szczerze świąt nie cierpi. Pośpiech, stres, nieprzyjemne spotkania z członkami rodziny, to najczęstszy powód. Dzieje się tak dlatego, że z punktu widzenia psychologii czy psychoterapii święta to czas, w którym urachamia się najwięcej traum dziecięcych i nie tylko.

Dobra wiadomość jest taka, że można to zmienić.

Podaruj sobie i najbliższym to co może niewidoczne, ale najważniejsze. Harmonijne i spokojne święta.

Specjalna metoda opracowana podczas kilkudziesięcioletniej praktyki Ewy Mikołajczak, pozwoli uzdrowić na głębokim poziomie relacje i problemy w całym systemie rodzinnym.

Jakie problemy będziemy rozwiązywać:

 • Brak miłości i ciepła od najbliższych – W bezpieczny sposób poznasz przyczynę i uwolnisz się od tych trudności,
 • Trudności w znalezieniu wspólnego języka – Nauczysz się obserwować i rozumieć,
 • Poczucie winy i poczucie krzywdy w kontaktach z rodziną – Jak radzić sobie w sytuacjach, w których czujemy trudne uczucia? Na warsztacie uzyskasz umiejętność zdiagnozowania, które uczucia należą do Ciebie, a które nie,
 • Prezenty – jak je kupować, dawać i przyjmować,
 • Niewyrażone żale i pretensje – “Wisząca siekiera w powietrzu”, “nie wyjawiona tajemnica”,
 • Zderzenie różnych tradycji rodzinnych z nowymi zwyczajami – “Barszcz czy grzybowa”,
 • Poczucie odrzucenia w kontaktach z członkami rodziny,
 • Poczucie nieadekwatności, albo nieakceptacji, poczucie bycia “czarną owcą” – Podczas warsztatu nabierzesz większej pewności siebie i uzyskasz silne wewnętrzne fundamenty poczucia swojej wartości,
 • Uczucie bycia niedocenianym, albo problemy z docenianiem drugiej osoby, 
 • Dyskomfort przy uściskach dłoni, przytuleniu – W bezpieczny sposób poznasz przyczynę i uwolnisz się od tych trudności,
 • Dyskomfort podczas trudnych rozmów, zbyt osobistych, albo na tematy drażliwe (np. polityczne), 
 • Trudności w odmawianiu i stawianiu granic. 

Praktyczny wymiar warsztatów

Podczas warsztatów, każdy z uczestników, dzięki pracy osobistej i grupowej przejdzie głęboką transformację i realne doświadczenie, które spowoduje trwałą poprawę samopoczucia i wpłynie na wyższą jakość dotychczasowego życia.

Fenomenologiczna formuła warsztatów

Dzięki fenomenologicznej formule warsztatu, czyli pracy polegającej przede wszystkim na tym co dzieje się w danej chwili. Zdobędziesz indywidualnie dopasowane do Twojej konkretnej sytuacji doświadczenia i wnioski, które rozwiążą Twoje problemy i blokady.

Zostań mistrzem w rozwiązywaniu konfliktów

Dzięki warsztatowi nauczysz się unikać, przeciwdziałać, rozwiązywać problemy komunikacyjne w rodzinie, po przez poznawanie i uświadamianie sobie ich źródła, a także poznawania zasad, których respektowanie, przeciwdziała konfliktom.

Dostępne opcje warsztatu i cennik

Wybierz dla siebie najlepszą opcje 

I. PAKIET. PEŁNY WARSZTAT Najlepsze rezultaty. *

Pakiet składa się z 4 modułów:

MODUŁ 1. Bezpłatny wykład w piątek (opcjonalnie) podczas którego, możesz się zapoznać z różnymi aspektami warsztatu, a także skorzystasz z 30 minutowej kąpieli w dźwiękach gongu. Wartość 97 zł. Cena 0 zł (wstęp bezpłatny)

MODUŁ 2. Pierwszy dzień warsztatu w sobotę od 11:00-17:00 podczas którego w formie warsztatowej, wykonując różnego rodzaju ćwiczenia od A do Z poznasz zasady harmonii w rodzinie. W programie jest uzdrowienie własnych traum i problemów emocjonalnych, które sprawiały, że w Waszych relacjach rodzinnych występowały problemy. Poznasz też techniki i postawy, które pozwolą z szacunkiem dla wszystkich przejść przez trudne w interakcjach Wartość 260 zł

MODUŁ 3. Drugi dzień warsztatu w niedzielę od 11:00-17:00 w sposób pogłębiony będziemy pracować nad poszczególnymi konkretnymi tematami uczestników, zasygnalizowanymi w sobotę.  Wartość 300 zł

MODUŁ 4. Vibreath – sesja oddechowa z muzyką na żywo (opcjonalnie) wieczorem, odbędzie się sesja oddechowa z muzyką na żywo, która ma na celu, dokończenie, zintegrowanie i utrwalenie rezulatatów osiągniętych podczas weekendu. Wartość 50 zł

W sumie: 710 zł. * Ze względu na to, że uczestnicy mają najlepsze rezultaty, korzystając ze wszystkich modułów razem obniżyliśmy cenę do 450 zł (zaliczka 225 zł umożliwia gwarancje miejsca)

Tak, decyduje się na cały warsztat w promocyjnej cenie (zaliczka) To nie wszystko z okazji świąt, styczniowy warsztat “W butach Hermesa”, poświęcony realizacji celów i marzeń  w pakiecie za 550 zł (zaliczka 275 zł umożliwia gwarancje miejsca)

Tak, decyduje się na cały warsztat w promocyjnej cenie + warsztat W butach Hermesa (zaliczka)

Warsztat w butach Hermesa

3II. Tylko 2 moduł. A-Z zasad harmonii w rodzinie + ćwiczenia.

podczas którego w formie warsztatowej, wykonując różnego rodzaju ćwiczenia od A do Z poznasz zasady harmonii w rodzinie. W programie jest uzdrowienie własnych traum i problemów emocjonalnych, które sprawiały, że w Waszych relacjach rodzinnych występowały problemy. Poznasz też techniki i postawy, które pozwolą z szacunkiem dla wszystkich przejść przez trudne w interakcjach

Wartość 260 zł.  160 zł – dla zdecydowanych. Promocja trwa tylko do 3 grudnia 23:59 (zaliczka 80zł umożliwia gwarancje miejsca)

Tak, decyduje się na sobotni warsztat w promocyjnej cenie (zaliczka)

2 warsztaty sobotnie w cenie jednego To nie wszystko z okazji świąt, styczniowy warsztat ” W butach Hermesa”, poświęcony realizacji celów i marzeń  w pakiecie za 260 zł

Tak, decyduje się na 2 sobotnie warsztat w cenie jednego (zaliczka)

III. Tylko 3 moduł (Niedziela)

Dostępne 3 miejsca. Tylko dla osób, które chociaż raz uczestniczyły w ustawieniach systemowych. Cena 300 zł (praca własna), 100 zł (reprezentant – dostepne 10 miejsc)

Rezerwacja miejsca na konstelacje rodzinne (własna praca) (zaliczka)

VIBREATH – sesja oddechowa z muzyką gongów

Więcej informacji tutaj:

Harmonogram:

Piątek 19:00 – ok. 20:20 bezpłatny wykład z Ewą Mikołajczak 20:30 – ok. 21:00 relaksacyjny koncert na gongach Sobota 11:00-17:00 – Warsztat –  “Harmonia w rodzinie” – dzień pierwszy Niedziela 11:00 – 17:00 Warsztat – “Harmonia w rodzinie”  Ustawienia Rodzinne wg. Berta Helingera 18:00 – 21:00 Vibreath – sesja oddechowa z kąpielą w dźwiękach gongu

Ważne informacje i logistyka

Na wszystkie wydarzenia prosimy zabrać obuwie zmienne lub ciepłe skarpety, w ośrodku obowiązuje zmiana obuwia. Na sesję oddechową prosimy zabrać swoją karimatę, (sesja trwa 1.5h na leżąco – warto zadbać o wygodę) śpiwór lub koc i ewentualnie małą poduszeczkę oraz ulubione kredki. Lokalizacja: Toruń, Centrum Rozwoju Ajanta ul. Szosa Chełmińska 238 (róg Kwiatowej)

Możliwość noclegu:

Zapraszamy osoby z poza Torunia. Cena noclegu 30 zł ze swoim śpiworem, 40 zł bez śpiwora. Warunki materacowe w sali warsztatowej oraz dostęp do wspólnej łazienki. Możliwość korzystania z dobrze wyposażonej kuchni.

Miejsce:

Centrum Rozwoju Ajanta ul. Szosa Chełmińska 238, 87-100 Toruń

Dojazd z centrum: Autobusy 27 i 31. Proszę wysiąść na przystanku Lisia,  tuż przy bramie.

Rozkład lini 31:  http://www.torun.pl/sites/all/modules/mzk/idlini.php?ID=298-02&IDLinii=31 Rozkład lini 27:  http://www.torun.pl/sites/all/modules/mzk/idlini.php?ID=298-02&IDLinii=27

Zapisy i płatność

Zapraszamy do zapisów poprzez formularz lub wpłatę zaliczki na konto: 75 1140 2004 0000 3802 7605 0048 MediaElements.pl Kniewskiego 3/178 Będzin tytuł: Harmonia Przy Stole Zapraszamy do zapisów (sms) poniżej lub do kontaktu: Jacek 606 538 138, Ewa 881 440 214

Jak pracujemy

\

Budujemy Twoją niezależność

Celem warsztatów i spotkań jest raczej “dawanie wędki, niż ryby”. Naszą intencją jest to by uczestnicy byli silniejsi i bardziej samodzielni.

\

Komplementarność i integratywność

Szanujemy każdą inną ścieżkę rozwoju. Staramy się obejmować wszystkie Twoje doświadczenia rozwojowe i psychoterapeutyczne.

\

Bezpieczeństwo

Oferujemy i zachęcamy uczestników do rozwoju na swoją miarę i we właściwym czasie.

Zapisy na bezpłatny wykład

Przychodzę z osobą towarzyszącą

Zapisując się, zgadzam się z polityką prywatności (zgodną z RODO).

Zostałeś z powodzeniem zapisany

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera

W związku z tym, że niektóre nasze wiadomości trafiają do spamu, zachęcamy do podania nr. telefonu. 
(wysyłamy informacje raz na miesiąc)


Dziękujemy za zapis

Odbierz prezent

Odbierz prezent

Zostaw swój adres e-mail, żebym mógł Ci wysłać serie fragmentów wykładów Ewy Mikołajczak.
Dziękujemy.

Zapis na retransmisje wykładu

5 marca na Twoją skrzynkę pocztową i telefon przyjdzie wiadomość o terminach retransmisji wykładu.Zapis udał się pomyślnie

X