Formularz rejestrujący


Zapraszamy na wyjątkowy warsztat dla kobiet.

Informacje:

45 939 55 66 – (koordynator wydarzeń) 881440214 – Ewa Mikołajczak (kontakt do prowadzącej)

Zaliczka rezerwująca termin: 150 zł.

Cena: 1200zł (koszt warsztatu 800zł + zakwaterowanie i wyżywienie 400zł)

 Co robimy?

Warsztaty dedykowane są głębokiej pracy transformacyjnej w kobiecym kręgu przy wsparciu sił przyrody. Na warsztat składa się:

– medytacja
– joga hormonalna
– warsztat „Bogini w każdej kobiecie – relacje i związki z innymi” – odkryj i poznaj swoje kobiece oblicza  i odpowiedz sobie na najtrudniejsze pytania. Warsztat rozszerzony o archetypy słowiańskie.
– ustawienia Hellingera
– taniec/choreoterapia
– sesje oddechowe

Dodatkowo płatne na miejscu 
– Masaże ajurwejsdyskie i Lomi Lomi nui – prowadzi Greace (od 160 zł)

PO CO TO ROBIMY?

Ustawienia w konwencji filozofii hellingerowskiej służą uzdrawianiu i harmonizowaniu duszy, emocji i ciała. Odnajdziesz drogę do własnej kobiecości, łącząc się z kobietami w Twoim rodzie, a dzięki pojednaniu z męską częścią rodu odblokujesz energię swojego życia. Poczujesz radość i sens.

Joga hormonalna-  to ćwiczenia wspierające układ hormonalny, polecane zwłaszcza dla kobiet w trakcie i po klimakterium i zaburzeń hormonalnych.

Uzdrawiający oddech odpręża ciało, karmi duszę, uzdrawia emocje. A kiedy ciało właściwie odpoczywa – dusza wzrasta.

Malowanie mandali, podczas którego wyłania się obraz duszy, który pozwoli Ci dotrzeć do esencji Twojej kobiecości. Ciekawi Cię, jaka jesteś naprawdę i jak to pokazać w życiu?

Noszenie sukni z osobistą mandalą przypomni Ci jakości zbudowane podczas warsztatu. Będzie jak kotwica, która połączy Cię z Twoją głębią w codzienności i pomoże  wcielić te nowe jakości w życie.

Opinie

Warsztaty Kobiecencje to piękna podróż ku odnalezieniu brakujących puzzli do sedna własnej kobiecości. Podróż pełna wzruszeń, metafor, ale i solidnego pakietu narzędzi by po zakończeniu warsztatu samodzielnie utrwalić nabyte dary. To piękny czas solidarności z kobietami, źródło inspiracji do uczenia się nowych programów i nawyków. Czas wymiany wartościowych myśli i uczuć. To też czas dla ciała przez relaks, odpoczynek, jogę,gimnastykę słowiańską, masaże i dobre jedzenie. Czy może być lepszy komplet wartości aby pozwolić sobie na takie zaczarowane warsztaty?
Violetta Nowacka

Psycholog i Terapeutka

Byłam na wielu warsztatach w moim życiu i to jest jeden z lepszych, a nawet najlepszy jaki doświadczyłam. Idealnie pokazuje swoje kawałki kobiecości, w którym miejscu w tej kobiecości i w życiu jesteś oraz do czego dążysz, a co byłoby trzeba jeszcze zrobić.
Ewa L

AGENDA

Uwaga: Plan zajęć może się zmienić – dopasowany jest do potrzeb i możliwości grupy i pojedycznych uczestników

Czwartek

17:00 – rejestracja
18:00 – kolacja
19:00 – 21:00 – blok zajęciowy

Piątek 

8:30 – joga
10:00 – śniadanie
11:30 – 14:00 – blok zajęciowy
14:00 – ciasto/zupa
14:30 – 16:30 – zajęcia w naturze
18:00 – obiadokolacja
19:30 – 21:00- blok zajęć

Sobota

8:30 – joga
10:00 – śniadanie
11:30 – 14:00 – blok zajęciowy
14:00 – ciasto/zupa
14:30 – 16:30 – zajęcia w naturze
18:00 – obiadokolacja
19:30 – 21:00- blok zajęć

Niedziela, 10.01.2021 

8:30 – joga
10:00 – śniadanie
11:30 – 14:00 – blok zajęć
14:00 – zupa i deser (słynne ciasto Andy’iego)

Telefon: 45 939 55 66  (organizacja)
Telefon:  881 440 214 (Ewa Mikołajczak)
Mail: kontakt@ewamikolajczak.pl

Gdzie?

... w miejscu gdzie czas prawie się zatrzymał, nie przecieka przez palce w pogoni za tym co i tak nieistotne i wciąż odległe.

W miejscu gdzie czas płynie leniwie, rozciągając każdą chwilę przyjemności w nieskończoność, gdzie marzenia plączą się z rzeczywistością, a życie zdaje się być bajką.

W takim miejscu, wśród zieleni lasów, szumu drzew i górskiego potoku, w starym ponad 100-letnim budynku, w którym kiedyś znajdowała się szkoła, czeka na Państwa „Kraina Szeptów”.

 

 

 Poznaj Ewę

Ewa to certyfikowany nauczyciel i trener. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States.

Zapis na warsztat

W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne (Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You)

Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji.

\

Budujemy Twoją niezależność

Celem warsztatów i spotkań jest raczej „dawanie wędki, niż ryby”.
Naszą intencją jest to by uczestnicy byli silniejsi i bardziej samodzielni.

\

Komplementarność i integratywność

Szanujemy każdą inną ścieżkę rozwoju.
Staramy się obejmować wszystkie Twoje doświadczenia rozwojowe i psychoterapeutyczne.

\

Bezpieczeństwo

Oferujemy i zachęcamy uczestników do rozwoju na swoją miarę i we właściwym czasie.