“Jak zyskiwać witalność, spokój i pewność siebie, pracując nad swoimi emocjami po przez oddech i pracę z ciałem.”

Wiesz, jaką moc ma Twój własny oddech?

Oddech to podstawowa funkcja życiowa – a tak rzadko świadomie go używamy.
Oddech odblokowuje pamięć i wiedzę zakodowaną w Twoim ciele, uwalnia traumy, przynosi pogodzenie, daje energię do działania i wyrażania siebie.

grupowa sesja oddechowa z muzyką na żywo, Warszawa 17:00 – 21:00

30.03. Wielki Piątek
30.04. poniedziałek
29.05. wtorek
27.06. środa
27.07. piątek
27.08. poniedziałek

Formularz kontaktowy

Sesja oddechowa to proces docierania do wiedzy zawartej w ciele – otwierania drzwi świadomości, znajdowania odpowiedzi na pytania i wskazówki do działania, zgodnie z Twoją intencją.

Dla kogo jest ta sesja:


Dla wszystkich, którzy poczuli, że w swojej wędrówce przez życie gdzieś utknęli i dla tych, którzy potrzebują uzdrowienia lub inspiracji.
Każdy, niezależnie od zaawansowania i własnej kondycji, może uczestniczyć w zajęciach i uzyskać efekty na swoją miarę. Zapraszamy także odwiedzających nasze miasto.

Co możesz uzyskasz podczas sesji:

  • Uwolnisz swoją życiową energię, użytą wcześniej na podtrzymywanie blokad, traum, niewyrażoncyh emocji do kreowania dobrostanu, zdrowia, szczęścia, spełniania marzeń, realizowania celów, cieszenia się życiem.
  • Zrelaksujesz się i odpoczniesz przy dźwiękach gongu, a w twoim ciele zaczną krążyć hormony szczęścia czyli endorfiny i oksytocyna.
  • Przeżyjesz ciekawe rozwojowe i artystyczne doświadczenie.
  • Poznasz podobnych do siebie wrażliwych o dobrym sercu ludzi.

Dlaczego to działa:

Pewnie zauważyłaś, zauważyłeś sytuacje, kiedy oddech jest cięższy niż zwykle, a w naszym ciele czujesz ucisk, czasem nawet ból. Pewnie znasz też stan kiedy czujesz się lekko, i wszystko wokół cieszy i czujesz spokój.
W pierwszym przypadku czujesz się jak w więzieniu, w drugim czujesz wolność.

Można przeczytać wiele książek, filmów na Youtube, przeprowadzić wiele rozmów z mądrymi osobami – uzyskać dzięki temu potrzebną inspirację i nastawienie jednak rozwiązać swoje problemy i uzyskać dobre samopoczucie można dopiero zwracając się ku ciału i emocjom, a najbardziej ku temu, łączy ciało i serce, materię i ducha czyli ODDECH.

ODDECH i DŹWIĘK współpracujące ze sobą w harmonii przywracają OBECNOŚĆ w ciele, która właśnie jest kluczem uzdrowienia.

Prowadząca Ewa Mikołajczak

Warsztat poprowadzi Ewa Mikołajczak. Ewa jest doświadczonym trenerem Pracy z Oddechem. Od 2002 roku prowadzi regularne, indywidualne i grupowe sesje oddechowe i warsztaty.
W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne, Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You).
Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji.

Jacek Studziński

Podczas sesji Jacek Studzinski ‘Sufi’ zestroi uczestników z żywymi dźwiękami ceremonialnych instrumentów. Zagra między innymi na magicznym digeridoo. Jego forma jesionowego pnia symbolizuje zakorzenienie w Ziemi i połączenie z Niebem. Harmonizująca energia jesionu sprzyja rozpoznaniu i oswojeniu własnych emocji, a ton C służy uziemieniu i stabilizacji – daje poczucie bezpieczeństwa. Częstotliwości żywych instrumentów łączą ciało, emocje i umysł, pogłębiając i wspomagając pracę z oddechem.

Zapisy na bezpłatny wykład


Przychodzę z osobą towarzyszącą

Zapisując się, zgadzam się z polityką prywatności (zgodną z RODO).

Zostałeś z powodzeniem zapisany

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera

W związku z tym, że niektóre nasze wiadomości trafiają do spamu, zachęcamy do podania nr. telefonu. 
(wysyłamy informacje raz na miesiąc)


Dziękujemy za zapis

Odbierz prezent

Odbierz prezent

Zostaw swój adres e-mail, żebym mógł Ci wysłać serie fragmentów wykładów Ewy Mikołajczak.Dziękujemy.

Zapis na retransmisje wykładu

5 marca na Twoją skrzynkę pocztową i telefon przyjdzie wiadomość o terminach retransmisji wykładu.Zapis udał się pomyślnie

X