Sesja oddechowa z muzyką gongów

Prowadzi:
Ewa Mikołajczak
 – Certyfikowana terapeutka. 33 lat doświadczenia. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Absolwentka szkoły Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne, Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne). 

 

Zapisy i terminy sesji oddechowych w Olsztynie

Uwaga – bezpieczne uczestnictwo: ilość miejsc została zmniejszona, aby były zachowane wymagane odstępy między uczestnikami. Zapraszamy!

Uwaga –  wydarzenia się odbywają, a ilość miejsc została zmniejszona, aby były zachowane wymagane odstępy między uczestnikami. Zapraszamy!

Podczas 3h sesji oddechowej  uzyskasz rozwiązanie dobrze określonego przez Ciebie problemu.
* Sesja oddechowa ma zwykle intensywny przebieg. Jeśli jesteś zainteresowany bardziej łagodnym procesem zapraszamy na ceremonie w dźwiękach gongu tutaj

Informacje:
45 939 55 66 – organizacja i koordynacja
606 538 138 – Jacek Wiktor (informacje o metodzie)
881 440 214 – Ewa Mikołajczak (kontakt do prowadzącej)

 

 

Zobacz jak pracuje

Wypróbuj,  kliknij poniżej i zapisz się aby obejrzeć bezpłatnie materiały video, dotyczących ustawień, harmonii w rodzinie, pracy z emocjami i wiele innych nagrań
i wykładów Ewy Mikołajczak.

Zyskaj witalność, spokój, pewność siebie.

pracując nad swoimi emocjami
poprzez oddech i pracę z ciałem

Dzięki sesji oddechowej możesz uwolnić się od niechcianego uczucia i nawyków.

 

Dla kogo sesja

 Dla wszystkich, którzy poczuli, że w swojej wędrówce przez życie gdzieś utknęli i dla tych,  którzy potrzebują uzdrowienia lub inspiracji.

A także tych zainteresowanych samopoznaniem, psychologią, duchowością.

Każdy, niezależnie od zaawansowania i własnej kondycji, może uczestniczyć w zajęciach i uzyskać efekty na swoją miarę. 

 

Korzyści

+ Więcej wyborów w każdej sytuacji życiowej
+ Poszerzenie samo-świadomości
+ Rozwinięcie twórczości, kreatywności i nowych zachowań
+ Lepsze zdrowie i relacje z innymi ludźmi, redukcja stresu
+ Więcej młodzieńczej witalności i energii  – uwolnisz swoją życiową energię, użytą wcześniej na podtrzymywanie blokad, traum, niewyrażonych emocji do kreowania dobrostanu, zdrowia, szczęścia, spełniania marzeń, realizowania celów, cieszenia się życiem

 

Dlaczego to działa

Pewnie zauważyłaś/zauważyłeś sytuacje, kiedy oddech jest cięższy niż zwykle, a w naszym ciele czujesz ucisk, czasem nawet ból.
Pewnie znasz też stan kiedy czujesz się lekko i wszystko wokół cieszy i czujesz spokój.
W pierwszym przypadku czujesz się jak w więzieniu, w drugim czujesz wolność.

Można przeczytać wiele książek, filmów na YouTube, przeprowadzić wiele rozmów z mądrymi osobami – uzyskać dzięki temu potrzebną inspirację i nastawienie jednak rozwiązać swoje problemy i uzyskać dobre samopoczucie można dopiero zwracając się ku ciału i emocjom, a najbardziej ku temu, co łączy ciało i serce, materię i ducha czyli ODDECH.

ODDECH i DŹWIĘK współpracujące ze sobą w harmonii przywracają OBECNOŚĆ w ciele, która właśnie jest kluczem uzdrowienia.

 

Formuła warsztatu

 Formuła warsztatu ma charakter praktycznego warsztatu,

Pierwszym elementem jest wykład Pani Ewy Mikołajczak, dotyczący teorii pracy z oddechem i emocjami jak i techniki.  W kolejnym etapem jest sama sesja oddecha. 
Sesja kończy się modułem integracji procesu. 

 

 

Poznaj Ewę

Ewa to certyfikowany nauczyciel i trener. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States. 

W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne (Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You)

Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji.