Sesje Indywidualne

Znajdź dla siebie rozwiązanie i ukojenie

Sesje indywidualne

Pomóż sobie korzystając z sesji indywidualnej. W temacie:  
  • związków i relacji z bliskimi
  • problemów ze zdrowiem
  • problemów finansowych
  • problemów społecznych

Opcje pracy

1) sesje telefoniczne/ skype Zapraszam na sesje telefoniczną/skype, 2) Sesje bezpośrednie Jeśli wolisz się spotkać bezpośrednio: Wolne terminy na sesje indywidualne: Warszawa 29 sierpnia (środa) godz: 12:00, 14:00, 16:00 30 sierpnia (czwartek) godz: 7 września (piątek) godz: Ceny: 1h: 200 zł Pary 1.5-2h: 250 zł 30 min: 50 zł Indywidualne Ustawienie 300 zł (25 min – 2h)

Ewa Mikołajczak

Ewa to certyfikowana i doświadczona (33 lat doświadczenia) terapeutka, nauczyciel i trener. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne (Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You). W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States. Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników.
 

Jak pracujemy

\

Budujemy Twoją niezależność

Celem warsztatów i spotkań jest raczej “dawanie wędki, niż ryby”. Naszą intencją jest to by uczestnicy byli silniejsi i bardziej samodzielni.

\

Komplementarność i integratywność

Szanujemy każdą inną ścieżkę rozwoju. Staramy się obejmować wszystkie Twoje doświadczenia rozwojowe i psychoterapeutyczne.

\

Bezpieczeństwo

Oferujemy i zachęcamy uczestników do rozwoju na swoją miarę i we właściwym czasie.

Zapisy na bezpłatny wykład

Przychodzę z osobą towarzyszącą

Zapisując się, zgadzam się z polityką prywatności (zgodną z RODO).

Zostałeś z powodzeniem zapisany

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera

W związku z tym, że niektóre nasze wiadomości trafiają do spamu, zachęcamy do podania nr. telefonu. 
(wysyłamy informacje raz na miesiąc)


Dziękujemy za zapis

Odbierz prezent

Odbierz prezent

Zostaw swój adres e-mail, żebym mógł Ci wysłać serie fragmentów wykładów Ewy Mikołajczak.
Dziękujemy.

Zapis na retransmisje wykładu

5 marca na Twoją skrzynkę pocztową i telefon przyjdzie wiadomość o terminach retransmisji wykładu.Zapis udał się pomyślnie

X