Rozwój osobisty, ustawienia rodzinne, terapia indywidualna 881 440 214

INFO: Jacek: 606 538 138 Ewa: 881 440 214,

sesja oddechowa z muzyką gongów na żywo

 10 grudnia 
Toruń, Ajanta Szosa  Chełmińska 238  g. 18:00 – 21:00 (Wrzosy)

Dzięki sesji oddechowej możesz uwolnić się od niechcianego uczucia i
zyskać dodatkowe możliwości. 

“Zyskaj witalność, spokój i pewność siebie, pracując nad swoimi emocjami po przez oddech i pracę z ciałem.”

To już  10 grudnia, zrobisz  dla siebie coś naprawdę dobrego – uwolnisz się od napięć fizycznych, emocjonalnych i mentalnych. Oczyścisz ciało, umysł i duszę czyli CUD, którym JESTEŚ.

Ilość wolnych miejsc 10/20. 
Wstęp: 30zł-50zł

*podczas 3h sesji oddechowej uzyskasz rozwiązanie dobrze określonego problemu.

W przypadku trudniejszych problemów, potrzebne jest więcej sesji, zapraszamy też na udział w warsztatach.

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

 

Dla kogo jest ta sesja:


Dla wszystkich, którzy poczuli, że w swojej wędrówce przez życie gdzieś utknęli i dla tych, którzy potrzebują uzdrowienia lub inspiracji.
Każdy, niezależnie od zaawansowania i własnej kondycji, może uczestniczyć w zajęciach i uzyskać efekty na swoją miarę. Zapraszamy także odwiedzających nasze miasto.

Co możesz uzyskasz podczas sesji:

  • Uwolnisz swoją życiową energię, użytą wcześniej na podtrzymywanie blokad, traum, niewyrażoncyh emocji do kreowania dobrostanu, zdrowia, szczęścia, spełniania marzeń, realizowania celów, cieszenia się życiem.
  • Zrelaksujesz się i odpoczniesz przy dźwiękach gongu, a w twoim ciele zaczną krążyć hormony szczęścia czyli endorfiny i oksytocyna.
  • Przeżyjesz ciekawe rozwojowe i artystyczne doświadczenie.
  • Poznasz podobnych do siebie wrażliwych o dobrym sercu ludzi.

Dlaczego to działa:

Pewnie zauważyłaś/zauważyłeś sytuacje, kiedy oddech jest cięższy niż zwykle, a w naszym ciele czujesz ucisk, czasem nawet ból. Pewnie znasz też stan kiedy czujesz się lekko  i wszystko wokół cieszy i czujesz spokój.
W pierwszym przypadku czujesz się jak w więzieniu, w drugim czujesz wolność.

Można przeczytać wiele książek, filmów na Youtube, przeprowadzić wiele rozmów z mądrymi osobami – uzyskać dzięki temu potrzebną inspirację i nastawienie jednak rozwiązać swoje problemy i uzyskać dobre samopoczucie można dopiero zwracając się ku ciału i emocjom, a najbardziej ku temu, łączy ciało i serce, materię i ducha czyli ODDECH.

ODDECH i DŹWIĘK współpracujące ze sobą w harmonii przywracają OBECNOŚĆ w ciele, ktora właśnie jest kluczem uzdrowienia.

Prowadząca Ewa Mikołajczak

Warsztat poprowadzi certyfikwany psychoterapeuta Ewa Mikołajczak (33 lat doświadczenia) . Ewa jest doświadczonym trenerem Pracy z Oddechem. Od 2002 roku prowadzi regularne, indywidualne i grupowe sesje oddechowe i warsztaty.
W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne, Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You).
Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji.

Jacek Wiktor –  Zagra na gongach tybetańskich i instrumentach archaicznych. Nieprzypadkowe, dotykające duszy dżwięki gongu wspomogą Twój proces. Dźwięki gongu działają jak masaż na poziomie komórkowym, działają często w sposób zdrowotny. Gry na gongach uczył się od Sławka Sówki i Don Conreaux. Wielokrotnie uczestniczył w warsztatach Taketiny Reinhard Flatischler i innych muzyków.

Masz pytania, kontakt z Ewą

Zapisy na bezpłatny wykład


Zostałeś z powodzeniem zapisany